Blisko bójki na treningu reprezentacji Niemiec! Klose rozdzielał piłkarzy

Piłka nożna
Blisko bójki na treningu reprezentacji Niemiec! Klose rozdzielał piłkarzy
fot. PAP

Reprezentacja Niemiec jest jednym z głównych faworytów do wygrnaia mistrzostw świata, które już niebawem rozpoczną się w Rosji. Piłkarze są tak zmotywowani, że nie odpuszczają sobie nawet na treningach, co mogło skończyć się fatalnie...

Obrońcy tytułu zmierzą się z Meksykiem, Koreą Południową oraz Szwecją, lecz ma to być tylko rozgrzewka przed najważniejszymi meczami. Konkurencja nie śpi, więc gracze Joachima Loewa ciężko przygotowują się we Włoszech, a na treningach nie odpuszczają. Dowodem na to jest starcie Joshuy Kimmicha z Antonio Rudigerem.

Po tym, jak piłkarze Bayernu oraz Chelsea zderzyli się ze sobą, natychmiast stanęli czoło w czoło, wymieniając kilka ostrych słów. Gdyby nie szybka interwencja Miroslava Klose, który znajdował się blisko akcji, to kto wie, czy nie doszłoby do czegoś groźniejszego.

Trening reprezentacji został wznowniony, kiedy piłkarze nieco ochłonęli. Nie był to jednak jedyny moment grozy, gdyż swoje przeżył także Julian Draxler. Gwiazdor PSG w jednej z akcji został trafiony łokciem i przez kilka minut był opatrywany przez sztab medyczny. Zdołał jednak wrócić na murawę.

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie