We wtorek piłkarze, poza chorym Marcinem Kamińskim, dotarli do Arłamowa. Na zgrupowanie obrońca dojedzie w środę. Także na ten dzień zaplanowany jest pierwszy trening na tym zgrupowaniu. Będzie miał on otwarty charakter, a na trybunach zasiądzie 800 kibiców.

Z reprezentantami jest Marcin Feddek, który w naszych serwisach zdaje szczegółowe raporty z Arłamowa. O 14:15 w Polsacie Sport News transmisja konferencji prasowej z udziałem piłkarzy Adama Nawałki.

Po przegranym meczu z Holandią w ramach trzeciego tygodnia Ligi Narodów, reprezentacja Polski zagra w Apeldoorn z Brazylią. Polki zajmują 14. miejsce w rozgrywkach i walczą o utrzymanie w elicie. Środowe rywalki nie będą łatwym przeciwnikiem. To jedna z najlepszych reprezentacji na świecie i w Lidze Narodów plasuje się na 3. miejscu.

Koszykarze Polskiego Cukru Toruń zdobyli brązowy medal mistrzostw Polski. Przed nami jednak już emocje związane z finałową rywalizacją. BM Slam Stal Ostrów Wlkp. i Anwil Włocławek w środę rozegrają czwarty mecz o złoto Energa Baskset Ligi.

Nie zabraknie również sportów walki. Już 2 czerwca w Legionowie Michał Cieślak wraca na ring. Jego rywalem będzie niebezpieczny Siergiej Radczenko. W rozwoju boksu amatorskiego zaangażuje się Ministerstwo Sportu i Turystyki, które przeznaczy blisko milion złotych na Akademię Boksu Olimpijskiego.

Sport Flesze w Polsacie Sport News od 12.00 o pełnych godzinach. Zaprasza Aleksandra Szutenberg.

Plan dnia w Polsacie Sport News:

12:00 – Sport Flesz

13:00 – Sport Flesz

14:00 – Sport Flesz

14:15 – konferencja piłkarskiej reprezentacji Polski

15:00 – Sport Flesz

16:00 – Sport Flesz

17:00 – Sport Flesz

18:00 – Sport Flesz

19:00 – Sport Flesz

20:00 – Sport Flesz

 


Gdzie oglądać Polsat Sport News?

CYFROWY POLSAT: kanał 13

UPC:

- Na dekoderze Horizon/Kaon: kanał 507

- Na dekoderze UPC Mediabox: kanał 561


NETIA: kanał 71

MULTIMEDIA: kanał 134

TOYA: kanał 452

A także w innych sieciach kablowych.


Zapraszamy także do polubienia profilu Polsat Sport News na Facebooku.