Finał PP: Górnik Łęczna - Czarni Sosnowiec. Transmisja w Polsacie Sport Extra

Piłka nożna
Finał PP: Górnik Łęczna - Czarni Sosnowiec. Transmisja w Polsacie Sport Extra
fot. Cyfrasport

Już w czwartkowe popołudnie dojdzie do finałowego starcia w finale Pucharu Polski kobiet. W Łodzi zmierzą się finalista trzech poprzednich edycji – Górnik Łęczna oraz jedenastokrotny zwycięzca tych rozgrywek - Czarni Sosnowiec. Transmisja meczu Górnik Łęczna - Czarni Sosnowiec w Polsacie Sport Extra.

Piłkarki z Łęcznej kolejny rok z rzędu stają przed szansą zdobycia trofeum w krajowym pucharze. W trzech poprzednich edycjach musiały w finałowych bataliach uznać wyższość piłkarek Medyka Konin. Tym razem rywalem drużyny Piotra Mazurkiewicza będzie ekipa Czarnych Sosnowiec. Górnik, który w tym spotkaniu będzie pełnił rolę gospodarza, chce ten sezon zakończyć pucharowym dubletem. Sezon ligowy ”Górniczki” zakończyły na pierwszym miejscu i zdobyły swój pierwszy tytuł mistrzowski w historii.

 

Piłkarki z Sosnowca chcą za wszelką cenę uratować zakończony sezon. Rekordzistki pod względem zdobytych pucharów (11) chcą powiększyć ten dorobek. Biało-czerwone w klubowej gablocie zgromadziły również aż 12 pucharów za zwycięstwo w ligowych rozgrywkach.

 

Transmisja meczu Górnik Łęczna - Czarni Sosnowiec  od godziny 17.00 w Polsacie Sport Extra. Wcześniej zapraszamy na przedmeczowe studio.

jk, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie