Gwiazdy reprezentacji Polski poddane kontroli antydopingowej

Piłka nożna
Gwiazdy reprezentacji Polski poddane kontroli antydopingowej
fot. PAP

Robert Lewandowski, Grzegorz Krychowiak, Arkadiusz Milik, Kamil Glik, Łukasz Piszczek, Maciej Rybus i Kamil Grosicki w piątek zostali poddani kontroli antydopingowej. W Arłamowie trwa zgrupowanie reprezentacji Polski przed piłkarskimi mistrzostwami świata.

Przedstawiciele Agencji Antydopingowej pojawili się na przedpołudniowym treningu. Do badania wytypowali siedmiu czołowych piłkarzy reprezentacji. Ci po południu mają grać w golfa.

 

W zgrupowaniu bierze udział 32 zawodników, ale 4 czerwca ogłoszona zostanie ostateczna, 23-osobowa kadra na mistrzostwa świata.

 

Przed mundialem biało-czerwonych czekają jeszcze dwa mecze kontrolne. 8 czerwca w Poznaniu ich rywalem będzie Chile, a cztery dni później zagrają w Warszawie z Litwą. Następnego dnia kadra Nawałki wyleci do swojej bazy w Soczi.

 

Turniej w Rosji rozpocznie się 14 czerwca. Wówczas na Łużnikach w Moskwie gospodarz imprezy zmierzy się z Arabią Saudyjską.

 

Rywalami Polaków w grupie H będą kolejno: Senegal (19 czerwca w Moskwie), Kolumbia (24 czerwca w Kazaniu) i Japonia (28 czerwca w Wołgogradzie). Marcin Cholewiński

CM, PAP

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze