Leon: Jeśli będziemy tak grać, to wygramy Ligę Narodów

Siatkówka

Wilfredo Leon był gościem specjalnym piątkowego zdecydowanego zwycięstwa biało-czerwonych nad reprezentacją Francji 3:0. Kubańczyk wrócił z wakacji i obejrzał w boju przyszłych kolegów. - Jeśli będziemy tak grać dalej, to wygramy Ligę Narodów - przyznał.

Leon już 25 lipca przyszłego roku będzie mógł formalnie dołączyć do reprezentacji Polski. Kubańczyk skorzystał z okazji kolejnego spotkania Ligi Narodów z Francją i odwiedził przyszłych kolegów, oglądając ich popis z trybun i odwiedzając w szatni.

Czy siatkarz zabrał córeczkę na mecz z okazji Dnia Dziecka? - Nie, nie, jest za mała i została w hotelu spać - przyznał Leon. Zapytany o samo spotkanie powiedział otwarcie. - Bardzo mi się podobała gra polskiego zespołu. Jeśli będą tak grać dalej, to wygrają Ligę Narodów! - zauważył.

Trener Vital Heynen testuje obecnie wielu siatkarzy, jednak nie przeszkadza to naszemu zespołowi w prezentowaniu dobrej siatkówki. - Nowy trener równa się nowe doświadczenie. Heynen ma swój styl i chłopaki niemal wszystko wygrywają do zera" - powiedział.

Rozmowa z Wilfredo Leonem w załączonym materiale wideo.

Marcin Lepa, ch, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie