Milik: Nie pytajcie mnie już o kolana

Piłka nożna

Arkadiusz Milik borykał się w minionym sezonie z poważnymi problemami z kolanem, które wykluczyły go z większej części rozgrywek. Reprezentant Polski wrócił na boisko w marcu, jednak był wprowadzany do gry bardzo ostrożnie. Zirytowało go kolejne już pytanie dziennikarzy o zdrowie na konferencji prasowej. - Wszystko jest już dobrze. Nie pytajcie mnie już o kolana, dobra? - powiedział zgryźliwie piłkarz Napoli.

Zerwane drugie więzadło w ciągu dwóch lat. Taka diagnoza brzmiała jak wyrok. Pod znakiem zapytania był także wyjazd Milika na mistrzostwa świata w Rosji, bowiem był on zmuszony opuścić część eliminacji. Napastnik jednak wrócił po kontuzji i kilkukrotnie błysnął w barwach Napoli w końcówce sezonu.

Teraz Adam Nawałka traktuje go jako bardzo poważny punkt kadry i jest pewny, że doszedł już do dobrej dyspozycji. Milik był bohaterem piątkowej konferencji kadry, na której odpowiadał między innymi na pytania o swoje zdrowie, które najbardziej ciekawi dziennikarzy.

Na kolejne z pytań odpowiedział zrezygnowany. - Wzmocniłem się na tyle na rehabilitacji, żeby te kontuzje się nie powtarzały. Przepraszam wszystkich, ale nie chcę już rozmawiać o kontuzji, o moich kolanach. Odpowiedziałem raz, dwa, ale czwarte czy piąte pytanie to już przesada. Czuję się już dobrze i nie pytajcie mnie już o kolana, dobra? - zakończył z uśmiechem na ustach Milik.

 

Cała wypowiedź Milika w załączonym materiale wideo.

ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze