Babilon MMA 4: Kołecki i Cuk twarzą w twarz po raz pierwszy! (WIDEO)

Sporty walki

Szymon Kołecki (5-0, 5 KO) już 8 czerwca w Ełku stoczy swój szósty pojedynek w klatce. Jego rywalem na gali Babilon MMA 4 będzie Ivo Cuk (12-10, 6 KO, 6 sub), czyli zdecydowanie najtrudniejszy rywal w karierze byłego ciężarowca. Panowie stanęli twarzą w twarz po raz pierwszy podczas sobotniej gali boksu w Legionowie...

W walce wieczoru w Ełku zaprezentuje się mistrz olimpijski w podnoszeniu ciężarów Kołecki. Dla 36-letniego zawodnika będzie to szósty pojedynek w karierze. We wcześniejszych starciach pokonał Dariusza Kaźmierczuka, Wojciecha Balejkę, Łukasza Łysoniewskiego, Michała Orkowskiego oraz Łukasza Borowskiego. Pięć walk – pięć zakonczonych w pierwszej rundzie. Tym razem rywalem Kołeckiego będzie 38-letni Chorwat Cuk.
 
"Scorpion" to zdecydowanie najbardziej doświadczony rywal w karierze Kołeckiego i będzie prawdziwym sprawdzianem dla 36-latka. Podczas swojej przygody z mieszanymi sztukami walki występował dla organizacji takich jak WWFC, WFCA czy Cage XFC.
 
Panowie stanęli twarzą w twarz w Legionowie podczas gali bokserskiej organizowanej Tomasza Babilońskiego. - Jest to najbardziej doświadczony zawodnik w mojej karierze, jest niebezpieczny, jednak ja dobrze się na niego przygotowałem. Jego i moje walki każą przypuszczać, że nie potrwa ona dłużej niż rundę - przyznała gwiazda Babilon MMA.
 
Transmisja gali Babilon MMA 4 w piątek w Polsacie Sport. Początek o godzinie 20:30.
ch, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie