Dziennikarze Polsatu Sport wzięli udział w treningu Heynena! (WIDEO)

Siatkówka

Reprezentacja Polski przed spotkaniem z Chinami wciąż była liderem Ligi Narodów z kompletem zwycięstw. Po efektownym triumfie nad Francją przyszło małe rozluźnienie, z czego skorzystali nawet... dziennikarze, pracujący przy kadrze. Trener Vital Heynen zaprosił na trening między innymi Jerzego Mielewskiego, Tomasza Swędrowskiego i Bożenę Pieczko!

Dziennikarze dostali oficjalne zaproszenie na trening Vitala Heynena, który myśli o poprowadzeniu... Siatkarskiej Reprezentacji Polski Mediów równolegle z męską kadrą narodową. "Z upoważnienia PZPS powołuję pana/panią na pierwszy w 90-letniej historii Polskiej Siatkówki trening reprezentacji polskich mediów, który odbędzie się 2 czerwca w Łodzi" - brzmiał oficjalny komunikat wystosowany przez belgijskiego selekcjonera.

Wielu dziennikarzy podjęło wyzwanie i stawiło się na treningu. Wśród nich byli między innymi Jerzy Mielewski, Marcin Lepa, Bożena Pieczko, Marek Magiera, Adrian Brzozowski czy Tomasz Swędrowski, a wszystkiemu z boku przyglądał się Łukasz Kadziewicz. "Kadziu" oceniał warsztat poszczególnych zawodników nie szczędząc im... komplementów.

Popisom dziennikarzy przyglądali się także obecni reprezentanci. - To poważna siatkówka. Kocie ruchy! - emocjonował się komentujący Kadziewicz. Selekcjoner w trakcie treningu wygłosił krótkie przemówienie motywujące nowych zawodników do udanej zabawy!

Fragment treningu dziennikarzy Polsatu Sport pod okiem Vitala Heynena w załączonym materiale wideo.

ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze