Konferencja reprezentacji Polski i masa sportowych transmisji! Sobota w Polsacie Sport News

Inne
Konferencja reprezentacji Polski i masa sportowych transmisji! Sobota w Polsacie Sport News
fot. Cyfrasport

Reprezentacja Polski przygotowuje się do nadchodzącego mundialu w Rosji na zgrupowaniu w Arłamowie. Już o 14:15 przeprowadzimy transmisję konferencji, w której wezmą udział podopieczni Adama Nawałki. Sobota w Polsacie Sport News upłynie pod znakiem sportowych emocji. Sprawdźcie nasz rozkład jazdy!

W sobotę na bieszczadzkim obiekcie dojdzie do wewnętrznego sparingu, na podstawie którego selekcjoner Adam Nawałka wyłoni ostateczną grupę, która poleci na turniej w Rosji. Kadra zostanie uszczuplona do 23 nazwisk, a poznamy ją już 4 czerwca. Jak się czują nasi reprezentanci? Tego dowiemy się o 14:15 podczas konferencji prasowej.

Jak codziennie nie zabraknie również szczegółowych meldunków i ekskluzywnych rozmów Marcina Feddka, który jest w Arłamowie z naszą reprezentacją. Sobota upłynie głównie pod znakiem sportowych transmisji. Tuż po konferencji rozpoczną się kolejne zawody Moto GP, które tym razem goszczą we Włoszech.

O 16:30 przeniesiemy się do Starych Jabłonek, gdzie rozgrywane są klubowe mistrzostwa Europy w piłce ręcznej. W turnieju bierze udział dwanaście drużyn, w tym broniący tytułu zespół Detono Zagrzeb, holenderski TSHV Camelot, hiszpański Pinturas Andalucia BM playa Sevilla oraz polskie ekipy BHT Auto Forum Petra Płock oraz BHT GRU Juko Piotrków Trybunalski.

O 20:40 wrócimy do piłki nożnej. Mistrzostwa Świata zbliżają się wielkimi krokami. Przed wylotem do Rosji na europejskich stadionach kibice coraz częściej są świadkami towarzyskich starć światowych potęg. W sobotę na Heysel Stadium Belgia podejmie mistrzów Europy, Portugalczyków.

Po tym spotkaniu emocje związane z siatkówką i mecz Ligi Narodów pomiędzy Iranem a Włochami. Nie może dziś was z nami zabraknąć!

Plan dnia w Polsacie Sport News:
12:00 – Sport Flesz
13:00 – Sport Flesz
14:00 – Sport Flesz
14:15 – konferencja piłkarskiej reprezentacji Polski
14:35 - Moto GP - Grand Prix Włoch
16:30 - Klubowe Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej w Starych Jabłonkach
20:40 - Belgia - Portugalia (piłka nożna)
23:00 - Iran - Włochy (siatkówka)

Gdzie oglądać Polsat Sport News?

CYFROWY POLSAT: kanał 13

UPC:
- Na dekoderze Horizon/Kaon: kanał 507
- Na dekoderze UPC Mediabox: kanał 561

NETIA: kanał 71

MULTIMEDIA: kanał 134

TOYA: kanał 452

A także w innych sieciach kablowych.

Zapraszamy także do polubienia profilu Polsat Sport News na Facebooku.

SA, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze