Zieliński i Kosecki gośćmi Cafe Futbol

Piłka nożna
Zieliński i Kosecki gośćmi Cafe Futbol
fot. Polsat Sport

Gośćmi niedzielnego Cafe Futbol będą byli reprezentanci Polski a także legendy Legii Warszawa - Jacek Zieliński oraz Roman Kosecki. W programie poruszone zostaną tematy przygotowań reprezentacji Polski do mistrzostw świata w Rosji oraz sytuacja w zespole mistrzów Polski.

Do mistrzostwa świata w Rosji zostało coraz mniej czasu. Reprezentanci Polski mają za sobą już zgrupowanie w Juracie, na które zabrali swoich najbliższych. Na Półwyspie Helskim Biało-Czerwoni wypoczywali po trudach ligowego sezonu. W poniedziałek rozpoczęli już obóz w Arłamowie, podczas którego piłkarze wchodzą na pełne obroty.

W programie zaprezentujemy także efekty pracy Marcina Feddka, który w Arłamowie przeprowadził wywiad z Wojciechem Szczęsnym. Cezary z Pazurem w swoim felietonie pochyli się nad grupowym rywalem Biało-Czerwonych, Senagalem. Afrykańska drużyna towarzysko bezbramkowo zremisowała z Luksemburgiem. Ponadto Cezary Kowalski porozmawiał z Dariuszem Mioduskim. Właściciele i prezesem Legii Warszawa opowiedział naszemu reporterowi m.in. o planach na przyszły sezon. Rozszerzona wersja tej rozmowy pojawi się na Polsatsport.pl.

Prowadzący: Bożydar Iwanow

Goście: Jacek Zieliński, Roman Kosecki

 

Transmisja Cafe Futbol w niedzielę od godziny 11:00 w Polsacie Sport oraz na Polsatsport.pl. Dogrywka od 12:25 na Polsatsport.pl.

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze