Pudzianowski o walce z Bedorfem: Tym razem przeszedłem samego siebie!

Sporty walki

Mariusz Pudzianowski (12-5-1NC, 5 KO, 2 SUB) na gali KSW 44 zmierzy się z Karolem Bedorfem (14-3, 5 KO, 3 SUB) i nie ukrywa, że tak ciężko jak do tej walki jeszcze nie trenował. - Tym razem przeszedłem samego siebie - przyznał.

Pudzianowski stoczył już wiele walk w MMA, ale już w sobotę zmierzy się z byłym mistrzem KSW Bedorfem. Będzie to eliminator do walki o pas, więc zwycięzca w kolejnym starciu skrzyżuje rękawice z aktualnym mistrzem Philem de Friesem.

 

- Każda walka jest ważna. Nie ma mniej lub tych ważniejszych. Na każdym etapie, na którym się wspinam każdą walkę traktuje się poważnie. Ze słabszymi przeciwnikami na początku to też były ważne starcia, a teraz idę tylko do góry - powiedział Pudzianowski.

 

"Pudzian" przeszedł długą drogę w świecie mieszanych sztuk walki i za każdym razem wylewał siódme poty, by jeszcze bardziej polepszyć swoje umiejętności. Co ciekawe, przed walką z Bedorfem widzi duży poprawę.

 

- Zawsze trenuję ciężko, ale tym razem chyba przeszedłem samego siebie. Chciałbym, by ta walka trwała trzy pełne rundy, ale to jest waga ciężka. Tu wszystko jest możliwe, jak ktoś popełni błąd, to zaliczy nokaut - przyznał.

 

Faworytem walki wieczoru KSW 44 według bukmacherów jest Bedorf. - Karol był mistrzem KSW i jest bardzo dobrym zawodnikiem. Ciężko musiał na to zapracować - zakończył.

 

Cała rozmowa z Pudzianowskim w załączonym materiale wideo.

Transmisja gali KSW 44 w systemie PPV


O gali KSW 44

Na gali KSW 44 w walce wieczoru zobaczymy niezwykle oczekiwane starcie w wadze ciężkiej pomiędzy Mariuszem Pudzianowskim a byłym mistrzem, Karolem Bedorfem. Kolejnego zwycięstwa w klatce poszuka jedna z największych gwiazd KSW, Michał Materla, który podejmie w ERGO Arenie Martina Zawadę.

Do klatki wejdzie też Tomasz Oświeciński, który skrzyżuje rękawice z bośniacką supergwiazdą, Erko Junem. Filip Wolański skrzyżuje rękawice z Danielem Torresem. Berserker ze Szczecina, Gracjan Szadziński zmierzy się z Paulem Redmondem, a irlandzki pionier Chris Fields przywita w KSW brazylijskiego bombardiera, Wagnera Prado. Gala KSW 44 rozpocznie się od pojedynku pomiędzy Dawidem Gralką a Sebastianem Przybyszem.

 

Karta walk KSW 44:

 

walka wieczoru:

Waga ciężka: Karol Bedorf (14-3, 5 KO, 3 SUB) - Mariusz Pudzianowski (12-5-1NC, 5 KO, 2 SUB)

 

Limit umowny (68 kg) Kleber Koike Erbst (23-4-1, 2 KO, 19 SUB) - Marian Ziółkowski (19-6-1, 1 NC, 5 KO, 12 SUB)

 

Limit umowny (90 kg): Michał Materla (25-6, 7 KO, 12 SUB) - Martin Zawada (28-14-1, 18 KO, 5 SUB)

Waga ciężka: Tomasz Oświeciński (1-0, 1 KO) - Erko Jun (0-0)

Waga piórkowa: Filip Wolański (11-2, 3 KO, 2 SUB) - Daniel Torres (7-3-1NC, 4 KO, 1 SUB)

Waga lekka: Gracjan Szadziński (7-2, 5 KO) - Paul Redmond (14-7, 5 KO, 5 SUB)

Waga półciężka: Chris Fields (12-7-1, 6 KO, 5 SUB) - Wagner Prado (13-3-1NC, 12 KO)

Waga lekka: Łukasz Rajewski (7-3-1NC, 5 KO) - Leo Zulić (7-1, 3 KO, 3 SUB)

Waga kogucia: Dawid Gralka (6-1, 4 SUB) - Sebastian Przybysz (3-1, 1 KO, 1 SUB)

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie