Wisła Kraków zagra z AS Monaco w trakcie przygotowań

Piłka nożna
Wisła Kraków zagra z AS Monaco w trakcie przygotowań
fot. Cyfrasport

Piłkarze Wisły Kraków przygotowania do nowego sezonu ekstraklasy rozpoczną 11 czerwca. Sporą atrakcją dla kibiców będzie mecz z wicemistrzami Francji – AS Monaco, który rozegrany zostanie 7 lipca o godzinie 18:00 na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana.

Wiślacy do sezonu będą przygotowywać się w swoim ośrodku treningowym w Myślenicach, gdzie mają bardzo dobre warunki i sztab szkoleniowy nie widzi potrzeby wyjazdu na obóz. Zanim rozpoczną zajęcia drużyna przejdzie badania na AWF w Katowicach.

 

Pierwszy sparing krakowianie zagrają 23 czerwca z A-klasową Babią Góra Sucha Beskidzka. Spotkanie to będzie głównym punktem obchodów 100-lecia tego małopolskiego klubu. Ten mecz rozpocznie się o godzinie 12.

 

27 czerwca wiślacy zmierzą się z pierwszoligowym Rakowem Częstochowa, a trzy dni później z czternastym zespołem czeskiej ekstraklasy – MFK Karvina.

 

7 lipca kibiców "Białej Gwiazdy" czeka spora atrakcja, gdyż na mecz do Krakowa przyjedzie AS Monaco, w którym występuje Kamil Glik. Jego ewentualny występ zależeć będzie jednak od tego, jak powiedzie się reprezentacji Polski na mistrzostwach świata w Rosji.

 

Ostatnim sprawdzianem formy Wisły przed zaplanowanym na 20 lipca startem ekstraklasy będzie sparing ze słowackim MSK Zilina.

MC, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie