Po głośnym poniedziałku, gdy najpierw dowiedzieliśmy się o kontuzji barku Kamila Glika, a potem poznaliśmy 23-osobową kadrę, która pojedzie do Rosji, reprezentanci chcą w spokoju kontynuować pracę na zgrupowaniu. Poza treningami piłkarze mają jednak zaplanowane spotkanie z mediami na konferencji prasowej. Natomiast Glik poleciał do Nicei, gdzie przejdzie szczegółowe badania.

W Arłamowie jest Marcin Feddek, który w naszych serwisach zdaje szczegółowe raporty. O 14.15 pokażemy natomiast transmisję wspomnianej konferencji. W Sport Fleszach zaprezentujemy także fragmenty rozmów z Robertem Lewandowskim i Maciejem Rybusem.

Do gry wracają dzisiaj polskie siatkarki - w Bydgoszczy rozpoczyna się kolejny turniej Ligi Narodów. Rywalkami Biało-Czerwonych będą Argentyna, Niemcy i Belgia. Polki dotychczas odniosły 3 zwycięstwa w 9 meczach, w tabeli Ligi Narodów zajmują 11. miejsce w stawce 16 ekip. Przeciwniczki z Bydgoszczy są na 12. - Niemcy, 15. - Belgia i 16. pozycji - Argentyna.

Niedaleko Bydgoszczy, we Włocławku, mamy nowego mistrza Polski w koszykówce - zostali nim gracze Anwilu. W naszych serwisach przypominamy zacięty, emocjonujący finał i szósty mecz, który włocławianie wygrali w Ostrowie Wielkopolskim.

Nie zabraknie również sportów walki - już w sobotę odbędzie się gala KSW 44 w trójmiejskiej Ergo Arenie. Dwaj uczestnicy - Tomasz Oświeciński i Erko Jun - będą dziś gośćmi w magazynie "Puncher Extra Time" w Polsacie Sport News.

Plan dnia w Polsacie Sport News:

12:00 - Sport Flesz

13:00 - Sport Flesz

14:00 - Sport Flesz

14:15 - konferencja reprezentacji Polski

15:00 – Sport Flesz

16:00 – Sport Flesz

17:00 – Sport Flesz

18:00 – Sport Flesz

19:00 – Sport Flesz

20:00 – Sport Flesz

21:00 - magazyn Puncher Extra Time


Gdzie oglądać Polsat Sport News?

CYFROWY POLSAT: kanał 13

UPC:

- Na dekoderze Horizon/Kaon: kanał 507

- Na dekoderze UPC Mediabox: kanał 561


NETIA: kanał 71

MULTIMEDIA: kanał 134

TOYA: kanał 452

A także w innych sieciach kablowych.

Zapraszamy także do polubienia profilu Polsat Sport News na Facebooku.