Oświeciński i Jun gośćmi magazynu Puncher Extra Time

Sporty walki
Oświeciński i Jun gośćmi magazynu Puncher Extra Time

W magazynie sportów walki Puncher Extra Time gośćmi Artura Łukaszewskiego i Łukasza Jurkowskiego będą m.in. Tomasz Oświeciński oraz Erko Jun, którzy już w sobotę 9 czerwca zawalczą na gali KSW 44 w gdańskiej Ergo Arenie. Puncher Extra Time na Polsatsport.pl oraz w Polsacie Sport News.

Dla Oświecińskiego (1-0, 1 KO) walka na KSW 44 będzie drugim starciem w karierze. Debiut podczas KSW 41 zakończył się dla niego zwycięstwem w efektowny sposób z Popkiem Monsterem. Teraz przed "Strachem" kolejne wyzwanie, a mianowicie pojedynek z Erko Junem (0-0). Wywodzący się ze sportów sylwetkowych i mieszkający w Niemczech zawodnik trenuje m.in. z byłym mistrzem kategorii półśredniej KSW, Roberto Soldiciem.

 

W programie porozmawiamy także o gali Babilon MMA 4, która odbędzie się już w najbliższy piątek. Naszymi gośćmi będą Tomasz Babiloński i Daniel Rutkowski.

 

Część bokserska poświęcona zostanie gali na Torwarze, która odbędzie się 16 czerwca. W walce wieczoru do ringu powróci Andrzej Fonfara (29-5, 17 KO), który zmierzy się z byłym rywalem Mateusza Masternaka, Ismaiłem Siłłachem (25-5, 19 KO). Więcej na ten temat opowiedzą Artur Bochenek oraz Grzegorz Proksa.

 

Puncher Extra Time od godziny 21.00 na Polsatsport.pl oraz w Polsacie Sport News.

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie