"Hemp Gru" wyprowadzi Fonfarę do walki na Torwarze

Sporty walki

Andrzej Fonfara (29-5, 17 KO) do walki z Ismaiłem Siłłachem wyjdzie przy akompaniamencie "Hemp Gru". Polski pięściarz od dłuższego czasu przyjaźni się z muzykami, którzy w przeszłości wyprowadzali już go do walki z Julio Chavezem Juniorem.

Wtedy, to jest w 2015 roku, "Hemp Gru" przyniosło szczęście naszemu pięściarzowi, który za Oceanem pokonał przez nokaut znanego Meksykanina. Jeszcze rok wcześniej, przed pierwszym pojedynkiem z Adonisem Stevensonem, warszawska grupa nagrała kawałek dla Fonfary, którego można posłuchać w serwisie YouTube.

 


Reporter Polsatu Sport Maciej Turski podczas zgrupwania Fonfary w Zakopanem zapytał go o znajomość z warszawskimi raperami. - Na zawsze jesteśmy już chyba związani z Hemp Gru, JLB. Dobrze znam się z chłopakami, którzy już raz wyprowadzali mnie do walki z Chavezem i myślę, że tu też przynoszą mi farta i wyprowadzą do zwycięskiego pojedynku. Bilon, Żary i Kaczy prawdopodobnie będą mnie wyprowadzać do ringu 16 czerwca, z czego mogę się tylko cieszyć i tym bardziej jestem zmotywowany do tego, żeby ciężmo trenować i wygrać pojedynek - powiedział Fonfara.

Andrzej Fonfara i Ismaił Siłłach zmierzą się walce wieczoru gali Warsaw Boxing Night, która odbędzie się 16 czerwca na Torwarze. Dla Polaka będzie to powrót po 12 latach na polskie ringi. W stolicy swoje umiejętności zaprezentuje także między innymi Michał Cieślak.

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze