Liga Narodów: Polska - Niemcy. Transmisja w Polsacie Sport i Super Polsacie

Siatkówka

Polki rozpoczęły turniej Ligi Narodów od zwycięstwa z Argentyną. Teraz na ich drodze staje dużo solidniejszy rywal w postaci Niemek, które na otwarcie ograły Belgię. Transmisja meczu Ligi Narodów Polska - Niemcy w Polsacie Sport oraz w Super Polsacie.

Polskie siatkarki bardzo pozytywnie zaskakują podczas pierwszych meczów w nowej Lidze Narodów. W każdym z turniejów nasze zawodniczki wygrywały po jednym spotkaniu, choć mierzyły się z topowymi reprezentacjami świata. Czwarty "weekend" rozgrywek podopieczne Jacka Nawrockiego także rozpoczęły od zwycięstwa, choć trzeba przyznać, że Argentyna nie postawiła nam w Bydgoszczy twardych warunków. Mimo to pewny triumf 3:0 trzeba docenić.

- Chciałem, żeby ten mecz tak wyglądał, ale z planowaniem w siatkówce różnie bywa. To taka dyscyplina, że sytuacja na parkiecie zawsze może się odwrócić. Dziewczyny zasługują na pochwały, bo wyszły na mecz bardzo skoncentrowane, skupione, z bardzo dobrą zagrywką i dobrą grą blokiem. Nie dały odetchnąć Argentynkom. Te w miarę postępowania spotkania powielały swoje błędy - powiedział po meczu Nawrocki.

Zwycięstwo za trzy punkty dało Polkom awans o dwie lokaty w tabeli Ligi Narodów. Po dziesiątej kolejce Biało-Czerwone zajmują dziesiąte miejsce wyprzedzając Japonię, Niemcy, Dominikanę, Tajlandię, Belgię i Argentynę.

W środę podopieczne Jacka Nawrockiego zmierzą się z reprezentacją Niemiec, która na otwarcie bydgoskiego turnieju pokonała Belgię 3:1. Spotkanie było niezwykle zacięte, a losy każdego z setów ważyły się do samego końca. Ostatecznie to nasze zachodnie sąsiadki przechyliły szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Podobnie jak w przypadku Polek była to czwarta wygrana reprezentacji Niemiec w tegorocznych rozgrywkach Ligi Narodów. Która z drużyn zapisze na swoim koncie piąty triumf?

Transmisja meczu Ligi Narodów Polska - Niemcy w Polsacie Sport oraz w Super Polsacie. Początek transmisji od godziny 20:20. Studio przedmeczowe rusza o 19:50.

psl, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie