Wywiady z reprezentantami i transmisja konferencji. Oglądaj Polsat Sport News!

Inne
Wywiady z reprezentantami i transmisja konferencji. Oglądaj Polsat Sport News!
fot. Cyfrasport

Środa w Polsacie Sport News w dużej mierze upłynie pod znakiem piłkarskiej reprezentacji Polski. W Arłamowie na zgrupowaniu jest Marcin Feddek, który porozmawiał z Michałem Pazdanem i Dawidem Kownackim, a premierowe rozmowy będzie można zobaczyć w Sport Fleszach. O 14:15 będziemy transmitować konferencję naszych kadrowiczów. W naszych serwisach nie zabraknie także siatkówki i sportów walki.

Michał Pazdan pod nieobecność Kamila Glika może zostać liderem defensywy na mistrzostwach świata w Rosji. Natomiast Dawid Kownacki jest najmłodszym członkiem naszej kadry, ale na mundial nie jedzie tylko pod doświadczenie, bo ma duże szanse na grę. Wywiady z dwójką reprezentantów w Sport Fleszach o każdej pełnej godzinie.

 

O 14:15 będziemy transmitować konferencję prasową z udziałem Wojciecha Szczęsnego i właśnie Dawida Kownackiego. Reprezentacja Polski powoli kończy zgrupowanie w Arłamowie. Już w piątek zagra pierwszy mecz towarzyski. Rywalem będzie Chile.

 

W naszych serwisach nie może zabraknąć siatkówki. Reprezentacja Polski siatkarek wygrała z Argentyną 3:0 (25:11, 25:14, 25:20) w swoim dziesiątym meczu w Lidze Narodów. Biało-Czerwone od początku do końca kontrolowały przebieg spotkania.

 

Poza tym sporo sportów walki. Przed nami pasjonujący tydzień. W piątek na gali Babilon MMA 4 zaprezentuje się Szymon Kołecki, a już w sobotę czekają nas emocje na KSW 44. Wypowiedzi bohaterów obu walk w naszych Sport Fleszach, które w Polsacie Sport News od 12.00 o pełnych godzinach. Zaprasza Karolina Szostak!

 

Plan dnia w Polsacie Sport News:

 

12:00 – Sport Flesz

13:00 – Sport Flesz

14:00 – Sport Flesz

14:15 – konferencja reprezentacji Polski

15:00 – Sport Flesz

16:00 – Sport Flesz

17:00 – Sport Flesz

18:00 – Sport Flesz

19:00 – Sport Flesz

20:00 – Sport Flesz

 

 

Gdzie oglądać Polsat Sport News?

 

CYFROWY POLSAT: kanał 13

 

UPC:

- Na dekoderze Horizon/Kaon: kanał 507

- Na dekoderze UPC Mediabox: kanał 561

 

NETIA: kanał 71

 

MULTIMEDIA: kanał 134

 

TOYA: kanał 452

 

A także w innych sieciach kablowych.

 

Zapraszamy także do polubienia profilu Polsat Sport News na Facebooku.

SA, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze