Babilon MMA 4: Szymon Kołecki - Ivo Cuk. Skrót walki (WIDEO)

Sporty walki

Szymon Kołecki (6-0, 6 KO) znowu to zrobił! Na gali Babilon MMA 4 w Ełku znokautował w 45 sekund Ivo Cuka (12-11, 6 KO, 6 SUB), zachowując nieskazitelny rekord. Obejrzyjcie skrót walki Kołecki - Cuk!

To miała być najtrudniejsza przeprawa w karierze złotego medalisty olimpijskiego, gdyć Chorwat miał na koncie ponad 20 walk w zawodowej karierze. Nikt nie mówił, że będzie łatwo, a jednak Kołecki po raz kolejny zaskoczył wszystkich kibiców. Miał być solidny test, a skończyło się na... 45 sekundach!

Cuk już na samym początku chciał rzutem przez biodro sprowadzić walkę do parteru, ale Polak świetnie się przed tym obronił, a chwilę później sam obalił rywala. W parterze miał już przewagę: zaczął od tego, co lubi najbardziej, czyli zadawania ciosów. Chorwat jeszcze na chwilę wstał, ale to nie skończyło się dla niego dobrze, bo brutalna siła Kołeckiego ponownie dała o sobie znać.

Kołecki pięknie obszedł rywala w parterze, po raz kolejny zasypał go ciosami, a sędzia Piotr Michalak przerwał walke. Imponujący występ złotego medalisty olimpijskiego!

Skrót walki Kołecki - Cuk w załączonym materiale wideo.

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie