Biało-czerwony mur zatrzymał Włochów! Cztery bloki w jednej akcji (WIDEO)

Blok stanowił bez wątpienia najlepszy element w grze Polaków przez długą część spotkania z Włochami. Uwieńczeniem tego była akcja z II seta, gdy nasi siatkarze wykonali cztery bloki w jednej akcji, a ostani z nich okazał się punktowy!

W pierwszym meczu turnieju Ligi Narodów w Osace Polacy mierzyli się z Włochami. Od samego początku nasi siatkarze umiejętnie blokowali rywali, a najbardziej efektywnymi siatkarzami w tym aspekcie byli Piotr Nowakowski i Fabian Drzyzga.

W II secie przy stanie 9:12 nasi siatkarze wybudowali biało-czerwony mur, o który raz po raz rozbijały się kolejne ataki "Azzurrich". Za czwartym razem w powietrze wyskoczyli Łukasz Kaczmarek, Artur Szalpuk oraz Mateusz Bieniek, a ostatni z wymienionych zakończył akcję zdobyciem punktu.

Akcja z czteroma blokami z rzędu w załączonym materiale wideo.