Nowy przyjmujący w ONICO Warszawa

Siatkówka
Nowy przyjmujący w ONICO Warszawa
fot. ONICO Warszawa

Do składu ONICO Warszawa dołączył nowy przyjmujący Łukasz Wiese. Siatkarz związał się ze stołecznym klubem rocznym kontraktem z opcją przedłużenia na kolejny sezon.

– Bardzo cieszę się z powrotu do PlusLigi. Transfer do stołecznego klubu to dla mnie bardzo duży krok do przodu. W Warszawie czekają mnie duże wyzwania, a głównym celem będzie dobry wynik sportowy – powiedział nowy przyjmujący ONICO.

Wiese urodził się 24 marca 1993 roku. Profesjonalną przygodę z siatkówką rozpoczął w 2010 roku w rodzinnej Bydgoszczy, gdzie został zawodnikiem Delecty uczestniczącej w rozgrywkach Młodej Ligi. W latach 2012–16 występował natomiast w plusligowej Łuczniczce Bydgoszcz. W sezonie 2016/17 reprezentował Cerrad Czarnych Radom, a w poprzednim roku był zawodnikiem austrackiej SK Posojilnicy Aich/Dob, z którą sięgnął po tytuł mistrza kraju oraz awansował do 1/8 Pucharu CEV.

Nowy zawodnik ONICO Warszawa mierzy 195 centymetrów wzrostu i waży 85 kilogramów. W nadchodzącym sezonie dwudziestopięcioletni przyjmujący będzie występował z numerem 9.

RM, ONICO Warszawa

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze