KSW 44: Transmisja w PPV. Gdzie obejrzeć?

Sporty walki
KSW 44: Transmisja w PPV. Gdzie obejrzeć?
fot. Polsat Sport

Czas na galę KSW 44! W Ergo Arenie wystąpią między innymi Mariusz Pudzianowski, Karol Bedorf, Tomasz Oświeciński i Michał Materla. Transmisja gali KSW 44 w systemie PPV. Gdzie i jak zamówić dostęp? Sprawdźcie!

Na to starcie fani polskiego MMA czekali od dawna! W walce wieczoru gali KSW 44 zmierzą się Pudzianowski i Bedorf. Będzie to jednocześnie eliminator do walki z mistrzem wagi ciężkiej Philipem de Friesem (15-6-1NC, 2 KO, 11 SUB).

 

Dla "Pudziana" będzie to największe wyzwanie w dotychczasowej karierze, dlatego na treningach wylewał siódme poty. To ma zaprocentować w sobotni wieczór. - Zawsze trenuję ciężko, ale tym razem chyba przeszedłem samego siebie. Chciałbym, by ta walka trwała trzy pełne rundy, ale to jest waga ciężka. Tu wszystko jest możliwe, jak ktoś popełni błąd, to zaliczy nokaut - powiedział w rozmowie z Polsatsport.pl.

 

Bedorf, który był mistrzem KSW w kategorii ciężkiej w latach 2013-2016, wraca do klatki po półtorarocznej przerwie. Ostatnią walkę stoczył 3 grudnia 2016 roku na gali KSW 37. Przegrał wówczas z Brazylijczykiem Fernando Rodriguesem Jr (11-4, 8 KO, 2 SUB). - Nie walczyłem z uwagi na kontuzję, jednak mam trochę większe doświadczenie od Mariusza. Wierzę więc, że "krótka" przerwa nie będzie rzutować na naszym pojedynku i zakończy się moim sukcesem - stwierdził.

 

Wcześniej Materla zmierzy się z Martinem Zawadą. Obaj walczyli już w tym roku na marcowej gali KSW 42, ale z różnym skutkiem. Materla przegrał już w pierwszej rundzie ze Scottem Askhamem (16-4, 10 KO, 2 SUB). Pojedynek trwał zaledwie 69 sekund. Tymczasem Zawada rozprawił się z Łukaszem Jurkowskim (16-11, 4 KO, 6 SUB).

 

Jedną z najbardziej oczekiwanych walk KSW 44 będzie starcie Oświecińskiego z Erko Junem. "Strachu" zadebiutował w KSW w grudniu 2017 roku, pokonując Popka Monstera (3-3, 3 KO). Teraz czeka go kolejne wyzwanie, tym razem jego przeciwnikiem będzie gwiazda sportów siłowych i jednocześnie jeden z najpopularniejszych trenerów personalnych w Europie. - Podchodzę do tego, jak do prawdziwej walki. Przygotowywałem się do tego bardzo ciężko, zawiesiłem swoją dotychczasową karierę, odłożyłem to na bok. Przestałem podnosić ciężary odkąd mam tę ofertę. Będziemy się bić po twarzach, to nie jest gra. Biorę to na serio, mogę to powiedzieć z całą odpowiedzialnością - przyznał 27-latek.

 

Polscy kibice już po raz szósty zobaczą w akcji Klebera Koike Erbsta. Pierwotnie miał stoczyć rewanżowy pojedynek z Marcinem Wrzoskiem, którego stawką miał być wakujący pas KSW w kategorii piórkowej. Kontuzja wyeliminowała jednak Polaka. W związku z tym Japończyk zmierzy się z Marianem Ziółkowskim, dla którego będzie to pierwsza walka w barwach Federacji KSW. Obaj najczęściej wygrywają poddając rywali. Polak ma na swoim koncie dwanaście takich zwycięstw, Japończyk aż dziewiętnaście. Wszystko więc wskazuje na to, że walka może być mocną, parterową rywalizacją.

 

Na gali KSW 44 dojdzie także do pojedynków Filip Wolański vs Daniel Torres, Gracjan Szadziński vs Paul Redmond, Chris Fields vs Wagner Prado, Łukasz Rajewski vs Leo Zulić oraz Dawid Gralka vs Sebastian Przybysz.

 

Transmisja gali KSW 44 w PPV. Zamów dostęp w Cyfrowym Polsacie -> TUTAJ bądź w ipla.tv -> TUTAJ. Start w sobotę, 9 czerwca, o godzinie 19:00.

 

Transmisja gali KSW 44 w Cyfrowym Polsacie

 

Dostęp do gali mogą zamówić w systemie PPV abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający z dekoderów satelitarnych HD.

Zamówienia można składać za pomocą jednego z trzech kanałów:

 

- przez SMS o treści: numer karty dekodera.WALKA wysłany na nr 7043,
- w internetowym Centrum Obsługi Klienta na www.icok.cyfrowypolsat.pl,
- w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta: 801 00 50 50.

 

Zamówienia będą przyjmowane aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godziny 18.00 w dniu gali. Potwierdzenie nadania dostępu będzie można znaleźć od 28 maja na kanale 222.

 

Abonenci Cyfrowego Polsatu mogą skorzystać z dogodnych form płatności:


- portmonetki, gdzie opłata za PPV zostanie doliczona do najbliższego rachunku za usługi Cyfrowego Polsatu,
- przedpłaty realizowanej z wolnych środków zgromadzonych na koncie abonenckim,
- e-płatności.

 

Transmisja gali KSW 44 w IPLI

 

Walkę Bedorf vs Pudzianowski w PPV na żywo będą mogli obejrzeć także internauci za pośrednictwem IPLI – w serwisie www.ipla.tv oraz aplikacji IPLA na: komputery z systemem Windows, wybrane Smart TV, urządzenia Netia Player oraz urządzenia mobilne z systemami Android, iOS oraz Windows Phone. Wydarzenie w jakości HD będzie dostępne dla użytkowników w cenie 40 zł. Zamówienia można składać na stronie www.ipla.tv, a płatności realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą lub przelewem.

 

Karta walk gali KSW 44:

 

Waga ciężka: Karol Bedorf (14-3, 5 KO, 3 SUB) - Mariusz Pudzianowski (12-5-1NC, 5 KO, 2 SUB)
Limit umowny (90 kg): Michał Materla (25-6, 7 KO, 12 SUB) - Martin Zawada (28-14-1, 18 KO, 5 SUB)
Waga ciężka: Tomasz Oświeciński (1-0, 1 KO) - Erko Jun (0-0)

Limit umowny (68 kg): Kleber Koike Erbst (23-4-1, 2 KO, 19 SUB) - Marian Ziółkowski (19-6-1, 1 NC, 5 KO, 12 SUB)
Waga piórkowa: Filip Wolański (11-2, 3 KO, 2 SUB) - Daniel Torres (7-3-1NC, 4 KO, 1 SUB)
Waga lekka: Gracjan Szadziński (7-2, 5 KO) - Paul Redmond (14-7, 5 KO, 5 SUB)
Waga półciężka: Chris Fields (12-7-1, 6 KO, 5 SUB) - Wagner Prado (13-3-1NC, 12 KO)
Waga lekka: Łukasz Rajewski (7-3-1NC, 5 KO) - Leo Zulić (7-1, 3 KO, 3 SUB)
Waga kogucia: Dawid Gralka (6-1, 4 SUB) - Sebastian Przybysz (3-1, 1 KO, 1 SUB)

 

Transmisja gali KSW 44 w PPV. Zamów dostęp w Cyfrowym Polsacie -> TUTAJ bądź w ipla.tv -> TUTAJ. Start w sobotę, 9 czerwca, o godzinie 19:00.

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie