KSW 45: Popek Monster i Janikowski wśród bohaterów gali

Sporty walki

Jeszcze przed galą KSW 44 dostaliśmy pierwsze informacje na temat gali KSW 45, która już w październiku odbędzie się w Londynie. Wiadomo, że w Wembley Arena zobaczymy m.in. Popka Monstera i Damiana Janikowskiego.

O gali w Londynie dowiedzieliśmy się przed kilkoma dniami. Przy okazji gali KSW 44 zobaczyliśmy pierwszą zapowiedź tego wydarzenia.

 

Już 6 października w Wembley Arena odbędzie się gala KSW 45. Zobaczymy na niej m.in. Janikowskiego (3-0, 3 KO), który jest jednym z objawień polskiej sceny MMA. Brązowy medalista olimpijski pokonał ostatnio błyskawicznie Yannicka Bahatiego, wcześniej odprawił z kwitkiem m.in. Antoniego Chmielewskiego.

 

W Londynie zobaczymy również Popka Monstera (3-3, 3 KO), który będzie chciał zmazać plamę po porażce z Tomaszem Oświecińskim. Ponadto dla największej polskiej organizacji zadebiutuje Akop Szostak (3-2, 2 KO). Jak dodał Maciej Kawulski, nie zmierzy się on z Popkiem.

 

Na KSW 45 wystąpi również Scott Askham (16-4, 10 KO, 2 SUB), pogromca Michała Materli, który w przeszłości walczył dla takich organizacji jak UFC czy ACB.

 

Zapowiedź gali KSW 45 w załączonym materiale wideo.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze