Różalski: Pudzian nie ma szans z Bedorfem

Sporty walki

- Pudzian nie ma argumentów na Bedorfa... Zarówno w stójce, parterze, jak i zapasach jest od niego dużo gorszy. Może wygrać jedynie ze względu na łut szczęścia lub jeżeli Karol popełni jakiś głupi błąd - powiedział Marcin "Różal" Różalski przed galą KSW 44.

W sobotę na gali KSW 44 w walce wieczoru dojdzie do starcia Mariusza Pudzianowskiego (12-5-1NC, 5 KO, 2 SUB) z Karolem Bedorfem (14-3, 5 KO, 3 SUB). Zdaniem Różalskiego, pojedynek mający być eliminatorem do walki o pas kategorii ciężkiej prawie na pewno zakończy się zwycięstwem tego drugiego.

- Pudzian nie ma argumentów na Bedorfa... Zarówno w stójce, parterze, jak i zapasach jest od niego dużo gorszy. Może wygrać jedynie ze względu na łut szczęścia lub jeżeli Karol popełni jakiś głupi błąd. To jest waga ciężka, więc coś takiego teoretycznie może się zdarzyć. Poza tym osobiście bardzo bym chciał, żeby wygrał Bedorf - powiedział "Różal".

- Ja nie skreślałbym Mariusza przed walką. Jak "Różal" zauważył, jest to waga ciężka, w której czasem wystarczy chwila nieuwagi i już leży się na macie. Poza tym Pudzian jest "pracusiem" - dodał Roman Szymański.

 

Cała rozmowa z Marcinem Różalskim i Romanem Szymańskim w załączonym materiale wideo.

 

Transmisja gali KSW 44 w systemie PPV

AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze