Wszystko co wiemy o FIFA 19: Data premiery, twarz okładki, szczegóły

E-sport
Wszystko co wiemy o FIFA 19: Data premiery, twarz okładki, szczegóły
fot. EA Sports

Co prawda dopiero co na światło dzienne wyszedł mundialowy dodatek do FIFA 18 - World Cup Russia 2018, jednak nadszedł czas w roku, w którym wszyscy zaczynają zastanawiać się jak wyglądać będzie kolejna część serii - FIFA 19.

EA Sports potwierdziło, że ujawni pierwsze szczegóły dotyczące gry na targach E3 w Los Angeles. Konferencja "Elektroników" o nazwie EA Play została zaplanowana na sobotę 9 czerwca, na godzinę 19.00 polskiego czasu. Tradycyjnie już zresztą rozpocznie ona najważniejsze targi dla branży komputerowej na świecie.

W internecie krąży już jednak wiele plotek o FIFA 19, wobec czego powiemy Wam co jest prawdą, a co nie zostało jeszcze potwierdzone.

Czy zobaczymy fragmenty FIFA 19 podczas targów E3?

Tak. EA sports poinformowało, że pochwali się swoją produkcją podczas konferencji EA Play, w sobotę 9 czerwca o godzinie 19.00.

Konferencję EA Play możecie obejrzeć poniżej:

 

Nie do końca wiadomo co dokładnie zostanie pokazane, ale doświadczenie pozwala sądzić, że przedstawione zostaną nowości jakie wprowadzi kolejna część, a twórcy pochwalą się oficjalnym trailerem.

Kiedy odbędzie się premiera FIFA 19?

W 2017 roku FIFA 18 wyszła 29 września i był to ostatni piątek miesiąca. W tym roku twórcy idą tym samym tropem i FIFA 19 zostanie wydana 28 września, czyli w ostatni piątek września.

 

 

Kto będzie na okładce FIFA 19?

EA Sports nie potwierdziło jeszcze twarzy, która trafi na okładkę swojego najnowszego dzieła, jednak nikogo nie zdziwi zapewne fakt, że najpoważniejszym kandydatem jest Cristiano Ronaldo. To właśnie Portugalczyk był bowiem zatrudniany przy jakiejkolwiek dotychczasowej promocji gry.

Ze względu na trwającą współpracę producenta Pro Evolution Soccer, studia Konami, z FC Barcelona, możemy być praktycznie pewni, że w najbliższym czasie na okładce FIFY nie zobaczymy Lionela Messiego.

Ronaldo pozostaje więc najpoważniejszym kandydatem do pozostania twarzą okładki, jednak wielu graczy opowiada się, by w tym roku zastąpił go Mohamed Salah.

 

Wiadomo już, że na okładce "Mistrzowskiej Edycji" pojawią się Cristiano Ronaldo oraz Neymar.

Czy w FIFA 19 dostępna będzie Liga Mistrzów i Liga Europy?

Przez wiele lat prawa do tych rozgrywek należały do Konami, jednak UEFA potwierdziła, że współpraca dobiegła już końca. Podczas konferencji EA Play zostało potwierdzone, że EA Sports nabyło prawa do Ligi Mistrzów, wiec w najnowszej części będziemy mogli rywalizować również w tych rozgrywkach. Ponadto gracze będą mogli również rywalizować w nieco mniej prestiżowej Lidze Europy.

Poza tym wiele mówi się o tym, że producent wszedł również w posiadanie praw do Serie A, jednak pogłoski te również nie zostały jak dotąd potwierdzone

AŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie