Zwrot w sprawie transferu Fabiańskiego

Piłka nożna
Zwrot w sprawie transferu Fabiańskiego
fot. PAP

Wydawało się, że przenosiny Łukasza Fabiańskiego do West Ham United są kwestią czasu, lecz cała sprawa nie jest taka prosta. Najnowsze informacje mówią o tym, że Swansea City odrzuciła ofertę londyńczyków.

Polski bramkarz był wyróżniającą się postacią drużyny, która w minionym sezonie spadła z Premier League. Jeszcze zanim poznaliśmy ostateczne rozstrzygnięcia było niemal pewne, że Fabiański nie będzie narzekał na brak ofert w przypadku najgorszego scenariusza dla Swansea City i tak też się stało. Zainteresowanych jego usługami było kilka klubów, ale najbardziej konkretny miał być West Ham United.

 

I kiedy wydawało się, że do transferu dojdzie lada moment, to jednak Swansea City odrzuciła ofertę klubu z Londynu - podobnie jak w przypadku Alfie'ego Mawsona, którym West Ham United także jest zainteresowany. Nie wiadomo, na ile opiewały pierwsze oferty, ale nie były one satysfakcjonujące dla działaczy walijskiego klubu. Ci nie mogą jednak być zbyt roszczeniowi, gdyż kontrakt Fabiańskiego wygasa w przyszłym roku, więc istnieje też szansa, że mogą nie otrzymać za niego nawet funta.

 

West Ham United prawdopodobnie na dniach złoży kolejną ofertę za reprezentanta Polski.

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie