Kadziewicz nadaje z USA. Zajrzyjcie za kulisy podróży polskich siatkarzy! (WIDEO)

Siatkówka

Ekspert i wysłannik Polsatu Sport Łukasz Kadziewicz nie odstępuje reprezentacji Polski na krok. Towarzyszył Biało-Czerwonym także w podróży z Japonii do USA, gdzie rozegrają oni czwarty turniej Ligi Narodów. Zobaczcie jak nasi siatkarze znieśli długi lot, a także co w tym czasie robił trener Vital Heynen!

Reprezentacja Polski ma za sobą już trzy turnieje siatkarskiej Ligi Narodów. Jak dotąd Biało-Czerwoni idą przez rozgrywki jak burza wygrywając aż osiem z dziewięciu spotkań. Lepsi od polskich siatkarzy okazali się tylko nasi zachodni sąsiedzi z Niemiec.

Końcowa część fazy zasadniczej zapowiada się jednak dla naszej reprezentacji nieco trudniej. Wiąże się to między innymi z dalekimi podróżami, które muszą odbyć. Poprzedni turniej rozgrywali w japońskiej Osace, a walkę o kolejne punkty stoczą w Chicago.

Popularny "Kadziu" zajrzał za kulisy morderczej, dwunastogodzinnej podróży. Sprawdził m.in. co jedzą nasi siatkarze przed lotem, a także jak go znoszą. Dyskretnie skontrolował także co w trakcie lotu robił trener Vital Heynen. Znalazł też chwilę na rozmowę z Bartoszem Bednorzem o jego transferze do włoskiej Modeny.

Efekty pracy Łukasza Kadziewicza zobaczycie w załączonych materiałach wideo.

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze