Konferencja reprezentacji Polski. Transmisja na Polsatsport.pl

Piłka nożna
Konferencja reprezentacji Polski. Transmisja na Polsatsport.pl
fot. PAP

We wtorek reprezentacja Polski rozegra w Warszawie towarzyski mecz z Litwą, będący dla Biało-Czerwonych ostatnim sprawdzianem przed mistrzostwami świata w Rosji. Wcześniej jednak Adam Nawałka i piłkarze spotkają się z dziennikarzami. Transmisja przedmeczowej konferencji prasowej od 17:00 na Polsatspot.pl, a także w Polsacie Sport News.

 Po zgrupowaniach w Juracie i Arłamowie oraz towarzyskim meczu z Chile (2:2) w Poznaniu piłkarze mieli wolną sobotę. W niedzielnie popołudnie stawili się na zbiórce w hotelu w Warszawie, a wieczorem odbyły się kolejne zajęcia. W poniedziałek, tuż po konferencji, o 17.30 polscy piłkarze mają zaplanowany trening na PGE Narodowym przed wtorkowym meczem z Litwą.

 

Na razie nie ma decyzji w sprawie ewentualnego występu na mundialu Glika. Obrońca AS Monaco doznał urazu barku podczas treningu reprezentacji w Arłamowie. Po prześwietleniu w Przemyślu piłkarz udał się do Nicei na szczegółowe badania, a w poniedziałek ma udać się n a konsultacje do cenionego doktora, Pascala Boileau. Bardzo możliwe, że właśnie na konferencji dowiemy się, czy Glik pojedzie na mundial.

 

Turniej w Rosji rozpocznie się 14 czerwca. Rywalami Polaków w grupie H będą kolejno: Senegal (19 czerwca w Moskwie), Kolumbia (24 czerwca w Kazaniu) i Japonia (28 czerwca w Wołgogradzie).

 

Transmisja przedmeczowej konferencji prasowej od 17:00 na Polsatspot.pl, a także w Polsacie Sport News.

SA, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze