Kołecki w KSW? "Ten zawodnik nas bardzo interesuje!"

Sporty walki

Szymon Kołecki (6-0, 6 KO) w ostatniej walce na gali Babilon MMA 4 błyskawicznie znokautował Ivo Cuka (12-11, 6 KO, 6 SUB), zachowując imponujący rekord. Coraz częściej mówi się o tym zawodniku w kontekście federacji KSW.

Kołecki każdego ze swoich dotychczasowych rywali pokonał błyskawicznie, bo już w pierwszej rundzie. Walka z Cukiem miała być najtrudniejszą w karierze dla Kołeckiego. Polak kolejny raz zaskoczył i znokautował rywala już w 45 sekundzie. Rozwojowi jego kariery od dłuższego czasu przyglądają się włodarze KSW i chcą tego zawodnika w swojej federacji.

 

- Nas ten zawodnik bardzo interesuje. To jest postać, która ma wszystko to, czego federacja KSW szuka, czyli bardzo solidny background, dużą popularność, umiejętność elektryzowania publiczności. Bardzo szybko rozwija swoje umiejętności. Według mnie droga Szymona jest rozsądna, ale już trochę za długa. Boję się, że to się przepali. To czas, żeby zaczął się mierzyć z poważnymi rywalami - powiedział w magazynie Puncher Extra Time Maciej Kawulski, współwłaściciel KSW.

 

Cała wypowiedź Macieja Kawulskiego w załączonym materiale wideo.

SA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie