Studio Futbol 2018: O Gliku, meczu otwarcia i reprezentacji Hiszpanii!

Piłka nożna

Za nami pierwszy odcinek programu poświęconego mistrzostwom świata, czyli Studio Futbol 2018! Gośćmi Przemysława Iwańczyka byli Roman Kołtoń i Andrzej Fonfara, a głównymi tematami reprezentacja Polski oraz czwartkowy mecz otwarcia.

Już w czwartek po uroczystej ceremonii otwarcia, którą swoimi występami uświetnią brytyjski piosenkarz Robbie Williams i rosyjska śpiewaczka operowa Aida Garifullina, rozpocznie się pierwszy mecz, w którym gospodarze zmierzą się z Arabią Saudyjską. Spotkanie zapowiada się niezwykle ciekawie, bowiem Rosjanie mają ogromny apetyt na sukces na tej imprezie.

 

Reprezentacja Polski do rywalizacji dołączy dopiero 19 czerwca meczem z Senegalem. Kibice drżą o zdrowie Kamila Glika, który walczy z czasem o powrót do zdrowia po poważnej kontuzji barku. O szansach naszej kadry porozmawiano w magazynie Studio Futbol 2018.

 

Olbrzymim fanem futbolu jest właśnie Fonfara, który w programie opowiedział o swoich przemyśleniach związanych z reprezentacją Polski, a także o przyjaźni z Arturem Borucem, który w rozmowie z Bożydarem Iwanowem zdradził, że nie jest wielkim fanem futbolu i będzie oglądał jedynie mecze Polaków.

 

Pierwszy odcinek Studia Futbol 2018 do obejrzenia w załączonym materiale wideo.

SA, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze