Ibrahimovic: Dajcie mi paszport, to zagram dla Brazylii

Piłka nożna
Ibrahimovic: Dajcie mi paszport, to zagram dla Brazylii
fot. PAP

Zlatan Ibrahimovic to wielki nieobecny trwającego obecnie mundialu. Szwed nie został powołany do swojej reprezentacji, ale ten nie zamierzał zostać w domu i również wybrał się do Rosji. Piłkarz Los Angeles Galaxy nie może błyszczeć na boisku, toteż stara się zaistnieć w inny sposób.

Doświadczony napastnik udzielił niedawno barwnego wywiadu dla brazylijskich mediów. – Dajcie mi paszport, to zagram dla waszej reprezentacji. Na ten moment nie wiem które mecze na mundialu będę oglądał. Nie wiem też czy będę oglądał spotkania reprezentacji Szwecji. Przebywam z nią na tych mistrzostwach. Prawda jest taka, że przyglądając się z boku mundial sprawia mi dużą przyjemność, ponieważ nie ma żadnej presji i jest z tego powodu o wiele łatwiej. Ze mną w składzie reprezentacja Szwecji musiałaby grać o zwycięstwo, natomiast beze mnie mogą zaprezentować się bez żadnych obciążeń – rzekł Ibra w swoim stylu.

 

Ibrahimovic wypowiedział się także na temat ewentualnych faworytów do triumfu w całych mistrzostwach. – Niemcy są jak maszyna, która zawsze działa bardzo dobrze i będzie trudnym rywalem dla Szwecji. Jednak jeżeli miałbym wybrać, to postawiłbym na Brazylię. Myślę, że mogą zrobić różnicę na tym mundialu.

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie