Studio Futbol 2018 w Polsacie Sport po drugim dniu mundialu

Piłka nożna
Studio Futbol 2018 w Polsacie Sport po drugim dniu mundialu
fot. Polsat Sport

Drugi dzień piłkarskich mistrzostw świata w Rosji za nami! Zobaczyliśmy już w akcji drużyny z grupy A oraz B i pierwszy wielki hit: Portugalia – Hiszpania. Studio Futbol 2018 w sobotę 16 czerwca w Polsacie Sport i Polsacie Sport News.

Gośćmi Marcina Feddka będą: Jacek Gmoch – były selekcjoner reprezentacji Polski oraz Tomasz Hajto – były reprezentant, ekspert Polsatu Sport.

 

W programie podsumujemy drugi dzień mundialu. Rozegrano jeden mecz grupy A, w którym Urugwaj pokonał Egipt 1:0. W pierwszym spotkaniu grupy B Maroko przegrało z Iranem 0:1. Z kolei w absolutnym szlagierze pierwszych dni turnieju Portugalia zremisowała z Hiszpanią 3:3, a hat-trickiem popisał się Cristiano Ronaldo.

 

Porozmawiamy o kolejnym dniu zmagań. W sobotę dojdzie do konfrontacji Francja – Australia i Peru – Dania (grupa C) oraz Argentyna – Islandia i Chorwacja – Nigeria (grupa D).

 

Poruszymy również temat przygotowań reprezentacji Polski. Przypomnijmy, że podopieczni trenera Adama Nawałki swój pierwszy mecz na MŚ 2018 rozegrają we wtorek 19 czerwca w Moskwie, a ich rywalem będzie reprezentacja Senegalu.

 

Program Studio Futbol 2018 od godziny 8.05 w Polsacie Sport i Polsacie Sport News. O godzinie 8.00 serwis informacyjny Futbol News 2018.

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie