KSW 45: Szostak wskazał rywala, z którym mógłby się zmierzyć!

Sporty walki

Akop Szostak (3-2, 2 KO) już 6 października zadebiutuje w organizacji KSW na gali w Londynie. Na razie nie znamy nazwiska jego rywala, choć sam zainteresowany wskazał jednego zawodnika, o którym trochę myślał.

Podczas gali KSW 44, która odbyła się 9 czerwca, ogłoszono pierwszych uczestników KSW 45 w Londynie. Są to Damian Janikowski (3-0, 3 KO), Scott Askham (17-4, 10 KO, 2 SUB), Popek Monster (3-3, 3 KO) oraz Akop Szostak. Ten ostatni zadebiutuje w największej polskiej organizacji MMA i od razu zapowiedział, że interesują go tylko starcia sportowe, a nie tzw. freak fighty. To nieco uszczupliło listę jego potencjalnych przeciwników.

 

Szostak zdaje sobie sprawę, że nie z każdym sobie poradzi, więc musi być ostrożny w doborze niektórych rywali. Przede wszystkim chce też walkę, która spodoba się fanom. Bardzo też ceni zdanie swoich trenerów i nie chce niczego akceptować bez ich potwierdzenia. Kogo jednak chciałby widzieć po drugiej stronie klatki?

 

- Mówiłem im o Sokoudjou. Pytałem, czy takie zestawienie byłoby dobre. Na razie nie ma żadnych konkretnych propozycji. Myślę, że to kwestia dni lub tygodni, aż oferta się pojawi - powiedział.

 

Cała rozmowa w załączonym materiale wideo.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze