MŚ 2018: Polscy piłkarze rozpoczęli podróż do Moskwy

Piłka nożna
MŚ 2018: Polscy piłkarze rozpoczęli podróż do Moskwy
fot. Twitter/Grzegorz Krychowiak

Piłkarze reprezentacji Polski w poniedziałek rano opuścili hotel w Soczi i rozpoczęli podróż do Moskwy, gdzie we wtorek na stadionie Spartaka w Moskwie zagrają z Senegalem w swoim pierwszym meczu na mistrzostwach świata w Rosji.

Biało-Czerwoni opuścili hotel tuż po godzinie 9.30 czasu polskiego. Na lotnisko odjechali w konwoju z policyjnymi radiowozami i cywilnym samochodem z funkcjonariuszami FSB. Wylot zaplanowany jest na 10.30 polskiego czasu. W Moskwie mają wylądować o 12.45, a na płycie lotniska będzie czekał na nich autokar. Z zespołem wyjechał Kamil Glik, który leczy uraz barku i jego występ w spotkaniu z Senegalem jest mało prawdopodobny.

Już dzień wcześniej do Moskwy poleciał rzecznik prasowy PZPN i reprezentacji Polski Jakub Kwiatkowski. Dzień przed każdym meczem mundialu odbywają się spotkania organizacyjne.

 


W Moskwie lub w drodze do niej są również żony i partnerki piłkarzy. W stolicy Rosji jest już partnerka Grzegorza Krychowiaka – Celia Jaunat. W drodze są z kolei m.in. Anna Lewandowska, Dominika Grosicka, Marta Glik i partnerka Arkadiusza Milika – Jessica Ziółek.

O godz. 18 rozpocznie się oficjalna konferencja prasowa, a pół godziny później trening na stadionie Spartaka.

Wtorkowy mecz z Senegalem rozpocznie się o godz. 17.00.

AŁ, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie