Niezgoda nie pojechał z Legią na obóz przygotowawczy

Piłka nożna
Niezgoda nie pojechał z Legią na obóz przygotowawczy
fot. Cyfrasport

Jarosław Niezgoda nie pojechał z Legią na obóz przygotowawczy do Warki. Młody napastnik w dalszym ciągu zmaga się z kontuzją i decyzją sztabu medycznego klubu będzie kontynuował leczenie w Warszawie.

Problemy zdrowotne Niezgody trwają od dłuższego czasu. Na początku jego uraz pleców wyglądał na tyle poważnie, że musiał grać z blokadą ortopedyczną, jednak z dnia na dzień stan jego zdrowia się poprawia.

Sztab medyczny stołecznego klubu uznał, że nie będzie ryzykował jego zdrowia, więc napastnik nie pojedzie na obóz przygotowawczy do Warki. Będzie za to kontynuował leczenie w Warszawie. Lekarze nie wykluczają jednak, że piłkarz może dołączyć do drużyny w trakcie trwania obozu.

- Sytuacja Jarka polepsza się z dnia na dzień, ale na razie trenuje indywidualnie i przebywa pod stałą opieką fizjoterapeutów. Nie chcemy przyśpieszać na siłę jego powrotu na boisko, w Warszawie zawodnik ma idealne warunki do pracy, chcemy mieć pewność, że po powrocie będzie gotowy do gry w 100 procentach - powiedział lekarz pierwszej drużyny dr Mateusz Dawidziuk cytowany przez legia.com.

Absencja Niezgody oznacza, że w przygotowaniach udział wezmą zaledwie dwaj zawodnicy grający na pozycji napastnika Eduardo da Silva i Sandro Kulenovic. Do zespołu dołączyć ma Jose Kante, który w poniedziałek przeszedł testy medyczne.

 

Oprócz 23-latka na obozie nieobecny będzie Łukasz Turzyniecki.

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze