Studio Futbol 2018 po siódmym dniu mundialu

Piłka nożna
Studio Futbol 2018 po siódmym dniu mundialu
fot. Polsat Sport

Za nami pierwszy pełny dzień drugiej kolejki mistrzostw świata 2018. W grupie B doszło do dwóch spotkań faworytów z outsiderami, jednak w obu niewiele zabrakło do sensacji. W Studio Futbol 2018 obok analizy środowych spotkań na spokojnie przeanalizujemy także porażkę reprezentacji Polski z Senegalem. Studio Futbol 2018 w Polsacie Sport i Polsacie Sport News.

Za nami siódmy dzień mistrzostw świata w Rosji, który przyniósł trzy minimalne zwycięstwa faworytów nad outsiderami. Miało być lekko, łatwo i przyjemnie, tymczasem zarówno Hiszpania, Portugalia i Urugwaj męczyły się niemiłosiernie...
 
W meczu Hiszpania - Iran było nawet o krok od sensacji, bowiem dotychczasowy lider grupy B momentami zamykał byłych mistrzów Europy w polu karnym, wyrównał nawet stan meczu, jednak sędziowie ostatecznie gola nie uznali.
 
Wrócimy myślami do wielkiej porażki reprezentacji Polski z Senegalem po zebraniu wielu opinii. Prowadzący Marcin Feddek połączy się z Moskwą, gdzie o nastrojach opowiedzą Roman Kołtoń i Mateusz Borek. 
 
W poniedziałkowym programie gośćmi Marcina Feddka będą Cezary Kowalski i Dariusz Dziekanowski.
 
Program Studio Futbol 2018 od godziny 8.05 w Polsacie Sport i Polsacie Sport News. O godzinie 8.00 serwis informacyjny Futbol News 2018.
ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze