Będzie duża walka Adamka?

Sporty walki

Tomasz Adamek (53-5, 31 KO) przed tygodniem wrócił do treningów, a w przyszłym tygodniu być może poznamy kolejnego rywala "Górala". Oliwy do ognia dolał właściciel MB Promotions Mateusz Borek, który na Twitterze napisał, że szykuje się duże ogłoszenie ws. Adamka.

Były mistrz dwóch kategorii wagowych pokazał się z fantastycznej strony na kwietniowej gali, na której zmierzył się z niewygodnym i mocno bijącym Joeyem Abellem (34-10, 32 KO). Po pełnym dominacji występie wygrał przez techniczny nokaut w siódmej rundzie, przedłużając serię zwycięstw do trzech z rzędu. Wcześniej Adamek wypunktował Solomona Haumono oraz Freda Kassiego.

Po kolejnej wygranej ruszyła lawina spekulacji odnośnie tego, kto mógłby być kolejnym przeciwnikiem "Górala". Fakty są takie, że Adamek ma już 41 lat na karku i być może przyszedł czas na to, że jeszcze raz powinien zmierzyć się z kimś z czołówki wagi ciężkiej. Sam pięściarz przy okazji treningów w Polsce przed Polsat Boxing Night podkreślał, że czuje się znakomicie i cały czas ma szybkość, z której słynął przez całką karierę.

Na razie Adamek jest w treningu i czeka na datę kolejnej walki oraz rywala, który stanie naprzeciwko niemu w ringu. Być może przeciwnik 41-letniego pięściarza zostanie ogłoszony w przyszłym tygodniu. Mateusz Borek napisał na Twitterze, że ma nadzieję na "duże ogłoszenie" ws. "Górala".

 

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze