MŚ 2018: Członek irańskiego sztabu trafił do szpitala po decyzji VAR

Piłka nożna
MŚ 2018: Członek irańskiego sztabu trafił do szpitala po decyzji VAR
fot. PAP

Selekcjoner reprezentacji Iranu, Carlos Queiroz wyraził głęboki niepokój związany ze stanem zdrowia jednego ze swoich członków sztabu szkoleniowego po tym jak trafił do szpitala po środowym meczu przeciwko reprezentacji Hiszpanii.

Iran uległ mistrzom świata z 2010 roku 0:1 po bramce Diego Costy. Saeid Ezatolahi zdołał doprowadzić do remisu, ale sędzia tego spotkania postanowił anulować bramkę po konsultacji z Video Assistant Referee, który wykazał, że irański zawodnik był na spalonym.

 

Po tej decyzji arbitra źle poczuł się jeden z członków sztabu szkoleniowego, który trafił do szpitala. – Jesteśmy tym bardziej zatroskani po tym meczu, ponieważ jeden z moich ludzi znajduje się w kiepskiej formie zdrowotnej po decyzji VAR. Musiał udać się do szpitala. Mamy nadzieję, że wszystko będzie w porządku. Nasze modlitwy kierujemy w jego stronę – przyznał selekcjoner kadry, Carlos Queiroz.

 

Reprezentacja Iranu w pierwszym starciu na mundialu pokonała Maroko 1:0. W ostatniej konfrontacji w fazie grupowej Persowie zmierzą się z Portugalią i stawką będzie wyjście z grupy.

KN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze