MŚ 2018: Sędzia poprosił Ronaldo o koszulkę. Rywale w szoku

Piłka nożna

Mecz Portugalia - Maroko zakończył się skromnym zwycięstwem mistrzów Europy, którzy wygrali po trafieniu Cristiano Ronaldo. Pokonani po zakończonym spotkaniu skarżyli się na sędziego Marka Geigera, który ich zdaniem zachował się w skandaliczny sposób.

Po raz drugi na mundialu Maroko zagrało bardzo dobry mecz, ale nie dość, że znowu nie zdobyło punktów, to nawet nie strzeliło gola! Portugalia wykorzystała moment zawahania i dzięki szybkiej bramce na początku dopisała cenne trzy punkty. Na boisku działo się sporo, a według niektórych Marokańczyków - nawet za dużo. Konkretnie chodzi o zachowanie sędziego Marka Geigera.

 

Nordin Amrabat jest zszokowany podejściem Amerykanina. - Był zachwycony Ronaldo. A później usłyszałem od Pepe, że w pierwszej połowie poprosił go o koszulkę! O czym my mówimy? Jesteśmy na mistrzostwach świata, a nie w cyrku - przyznał.

Ronaldo dzięki zdobytej bramce awansował na pierwsze miejsce w rankingu najskuteczniejszych strzelców reprezentacji państw europejskich. Ma na koncie 85 trafień.
jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie