FIFA 18: Kosmiczny wzrost statystyk bohatera meczu Polska - Senegal

Inne
FIFA 18: Kosmiczny wzrost statystyk bohatera meczu Polska - Senegal
fot. PAP

Reprezentacja Polski zawaliła pierwsze spotkanie fazy grupowej na MŚ 2018 przegrywając 1:2 z Senegalem. Bohaterem zespołu z Afryki został M'Baye Niang, który wypracował pierwszą bramkę i podwyższył prowadzenie w drugiej połowie. Znakomity występ skrzydłowego nie przeszedł bez echa: został on nagrodzony w grze FIFA 18.

EA Sports w ramach mundialu w czasie rzeczywistym reaguje na wydarzenia na rosyjskim turnieju. Najlepsi zawodnicy pierwszej kolejki fazy grupowej zostali zmodyfikowani w FIFA 18: specjalne karty z mianem zawodnika meczu zawierają wyraźnie powiększone statystyki.
 
Tym sposobem jednym z nagrodzonych został najlepszy zawodnik meczu Polska - Senegal, a więc autor drugiej bramki M'Baye Niang. Skrzydłowy AC Milan standardowo posiadał 75 punktów overall, w wersji "Man of the Match" posiada aż 6 punktów więcej, a więc 81. Dodatkowo znacznie w górę poszło przyspieszenie rosłego skrzydłowego, które po zwiększeniu wynosi aż 92 i należy już do ścisłej czołówki w grze.
 
Niesamowitego przyspieszenia 23-latka nie dało się nie zauważyć przy bramce na 2:0, kiedy to fatalne nieporozumienie między Grzegorzem Krychowiakiem, Janem Bednarkiem i Wojciechem Szczęsnym pozwoliło Niangowi oszukać cały blok defensywny biało-czerwonych. To jednak nie miałoby prawa się udać gdyby nie imponujący sprint byłego młodzieżowego reprezentanta Francji.
 
Obok Nianga EA Sports wyróżniła także autora dwóch trafień z Arabią Saudyjską Denisa Cherysheva (z 76 na 81) i strzelca decydującej bramki w meczu Japonia - Kolumbia, Yuyę Osako (również 81).
 
 
Był to pierwszy gol Nianga w narodowych barwach. Spotkanie z Polską zakończyło się zwycięstwem Senegalu 2:1.
ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze