Liga Narodów: Który polski siatkarz najczęściej odwiedza masażystę? (WIDEO)

Siatkówka

Trudy pierwszej edycji Ligi Narodów oraz powiązane z nimi dalekie podróże na dobre dają się we znaki polskim siatkarzom. Sprawy w swoje ręce muszą więc wziąć sztabowi masażyści, którzy pomagają podopiecznych Vitala Heynena dojść do pełnej sprawności.

Format Ligi Narodów przewiduje rozgrywanie meczów w różnych zakątkach Ziemi, w krótkich odstępach czasu. Z tego powodu Biało-Czerwoni byli zmuszeni podróżować do odległej Japonii (Osaka), by po kilku dniach przenieść się do USA (Chicago). Z kolei przez najbliższe trzy dni będą rywalizować na Antypodach (Melbourne).

Tak dalekie podróże dla wysokich siatkarzy stanowią istną gehennę, a po długich lotach niemal każdy z nich narzeka na bóle stawów i pleców. Przed piątkowym meczem z Argentyną fizjoterapeuta kadry - Tomasz Pieczko - przyszedł z pomocą obolałemu Arturowi Szalpukowi, który zdradził nazwisko siatkarza najczęściej potrzebującego pomocy masażystów.

- Najczęściej z pomocy fizjoterapeutów korzysta Dawid Konarski - powiedział zawodnik PGE Skry Bełchatów.

 

Pieczko żartobliwie sugerował, że to właśnie "Szalupa" najczęściej przychodzi do niego z prośbą o pomoc, ponieważ w odróżnieniu od innych reprezentantów cały czas znajduje się "pod formą".

 

Cała sytuacja w załączonym materiale wideo.

AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze