FIFA 18: Wielki powrót van Persiego, Ibrahimovicia i Rooneya do FUT!

E-sport
FIFA 18: Wielki powrót van Persiego, Ibrahimovicia i Rooneya do FUT!
fot. PAP

Twórcy gry FIFA 18 zdecydowali się przypomnieć graczom paru legendarnych piłkarzy i podnieśli statystyki tychże w FIFA Ultimate Team. Pod lupę "Elektroników" trafili m.in Robin van Persie, Zlatan Ibrahimović, Arjen Robben oraz Wayne Rooney.

Seria FIFA od lat docenia również piłkarzy, którzy byli niegdyś legendami swoich klubów oraz bożyszczami kibiców, lecz obecnie nie świecą już tak mocno na światowych boiskach.

EA Sports zdecydowało się przypomnieć graczom piłkarzy wypuszczając serię "Classic European Heroes". Znaleźli się w niej nadal aktywni zawodnicy, którzy nie imponują już jednak taką formą jak niegdyś. W ramach serii ich statystyki podniesiono do 90 wzwyż, by mogli oni konkurować z najlepszymi obecnie zawodnikami rozszerzenia World Cup.

Piłkarzami, którzy jako pierwsi doczekali się "odświeżenia" są: van Persie, Ibrahimović, Robben, Rooney, Fernando Torres, John Terry, Ashley Cole oraz Gianluigi Buffon.

 


Najlepszym z nich jest Zlatan, który posiada łączną notę 96 z 84 punktami przyspieszenia, 94 dryblingu, 96 strzału, 90 podań i 94 fizyczności.

Tuż za nim plasuje się Robben z łączną oceną 94, legitymujący się ponadto 98 punktami przyspieszenia, 98 dryblingu, 96 strzału i 91 podań, co czyni go prawdziwą bestię na prawym skrzydle.

Jeśli chodzi o Anglików, to Terry posiada łączną notę 94, Rooney 92, natomiast Cole 91.

AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze