Hajto typuje skład na Kolumbię! "Dwóch, trzech piłkarzy odjechało na inną planetę"

Piłka nożna

Mecz o życie reprezentacji Polski na mundialu w Rosji zbliża się wielkimi krokami. Zmiany w składzie będą i do niedzielnego spotkania to będzie temat numer jeden w polskich domach. Swoją jedenastkę na to spotkanie wystawił Tomasz Hajto.

Były reprezentant Polski w swoim składzie dokonał aż pięciu zmian względem spotkania z Senegalem. W jego jedenastce są m.in. Kamil Glik i Jan Bednarek. - W środku stawiam na Jacka Gróralskiego i Grzegorza Krychowiaka. Na lewą obronę dałbym Maćka Rybusa, a na prawą pomoc Bartosza Bereszyńskiego. Kolumbijczycy mają bardzo mocne lewe skrzydło, więc tam trzeba mieć zabezpieczenie - tłumaczy wybór Hajto.

- Roberta Lewandowskiego wystawiłbym z Dawidem Kownackim. Młody, butny chłopak, bez kompleksów. Nawet, kiedy wszedł z Senegalem, to wygrał głowę z rosłymi rywalami i oddał drugi celny strzał w tym meczu! Dajmy szansę młodemu, niech gryzie trawę, niech walczy! - powiedział.

- Krytyka jest potrzebna. Ze dwóch, trzech z nich odjechało na inną planetę. Teraz trzeba zrobić trzy kroki do tyłu. Wszyscy muszą zacząć bronić, walczyć, biegać. Wtedy uważam, że mamy szanse z Kolumbią wygrać - zakończył optymistycznie Hajto.

Skład Tomasza Hajty: Szczęsny - Piszczek, Bednarek, Glik, Rybus - Bereszyński, Góralski, Krychowiak, Grosicki - Kownacki, Lewandowski.

SA, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze