Łapiński: Zieliński nie pokazuje umiejętności, o których trąbi się od kilku lat

Piłka nożna

- W spotkaniach reprezentacji Zieliński nie pokazuje umiejętności, o których wszyscy trąbią już od kilku ładnych lat... Jeżeli zaczniemy szukać dobrych meczów w wykonaniu Piotrka, to nie znajdziemy ich zbyt wiele - powiedział w programie Studio Futbol 2018 były reprezentant Polski, a obecny ekspert Polsatu Sport - Tomasz Łapiński.

W programie Studio Futbol 2018 były reprezentant Polski, a obecny ekspert Polsatu Sport, Tomasz Łapiński, odniósł się do formy, jaką prezentuje w reprezentacji Polski Piotr Zieliński. Zawodnik SSC Napoli od dawna jest przymierzany do roli kreatora akcji ofensywnych, jednak trudno przyznać, by wywiązywał się on z zadań typowej "dziesiątki".

Obecnie wiele osób zarzuca pomocnikowi brak radzenia sobie z presją, a szczególną niemoc Zielińskiego było widać w meczach z Senegalem i Kolumbią, w których jego podań stwarzających kolegom szansę na zdobycie bramki było jak na lekarstwo.

- W spotkaniach kadry Zieliński nie pokazuje umiejętności, o których wszyscy trąbią już od kilku ładnych lat... Jeżeli zaczniemy szukać dobrych meczów w wykonaniu Piotrka, to nie znajdziemy ich zbyt wiele - może jeśli weźmiemy pod uwagę spotkania ze znacznie słabszymi przeciwnikami. W przypadku ważnych imprez sprawa wygląda już jednak tragicznie - powiedział Łapiński.

 

Cała rozmowa w załączonym materiale wideo.

AŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie