MŚ 2018: Tweet Kręciny robi furorę w sieci! Zwrócił się z pytaniem do... prezydenta

Piłka nożna
MŚ 2018: Tweet Kręciny robi furorę w sieci! Zwrócił się z pytaniem do... prezydenta
fot. Cyfrasport

Były sekretarz generalny Polskiego Związku Piłki Nożnej Zdzisław Kręcina wywołał poruszenie swoim wpisem na Twitterze. Znany działacz piłkarski był pod ogromnym wrażeniem gry Irańczyków w meczu z Portugalią (1:1) i w brawurowy sposób skomentował swój podziw dla nich. Jednocześnie zwrócił się do prezydenta Polski Andrzeja Dudy.

Piłkarze z Iranu co prawda pożegnali się w poniedziałkowy wieczór z mundialem, ale zostawili pod sobie bardzo dobre wrażenie. Wygrali z Maroko (1:0), minimalnie przegrali z Hiszpanią (0:1) oraz zremisowali z mistrzem Europy - Portugalią (1:1). Mało brakowało a to drużyna prowadzona przez... portugalskiego trenera - Carlos Queiroz, kosztem zespołu z Półwyspu Iberyjskiego awansowałaby do 1/8 finału MŚ.

 

Kręcina po obejrzeniu meczu, w którym Irańczycy grali jak równy z równym z Portugalczykami zamieścił zabawny wpis na Twitterze.

Tweet odbił się szerokim echem wśród kibiców piłkarskich. Dotychczas zebrał ponad 1900 polubień. Świadczy to o tym, że postawa Iranu przypadła do gustu wielu osobom.

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze