UFC: Pierwsze siostry w organizacji!

Sporty walki
UFC: Pierwsze siostry w organizacji!
fot. Youtube

Każdy kibic MMA i UFC kojarzy braci Shamrock, Diaz, Pettis czy Nogueira. Po raz pierwszy w amerykańskiej organizacji swoje umiejętności zaprezentują natomiast siostry. Do świetniej radzącej sobie w UFC Valentiny Shevchenko dołączyła starsza Antonina (6-0, 2 KO).

Program "Dana White's Contender Series" po raz kolejny okazał się niezwykle owocny. Pięć pojedynków ostatniego epizodu zakończyło się przed czasem, dwóch zawodników otrzymało kontrakty od szefa amerykańskiej organizacji, a trzeci z nich otrzymał możliwość udziału w The Ultimate Fighter.

 

Za swoje występy umowy z amerykańską organizacją związali się Te Edwards oraz Antonina Shevchenko, która dołączyła do swojej siostry Valentiny. Co ciekawe, nowy nabytek UFC również występuje w kategorii muszej. W przeszłości w największej organizacji MMA widzieliśmy wielu braci, ale po raz pierwszy szansę występów w amerykańskim gigancie otrzymały siostry.

 

Antonina Shevchenko, podobnie jak siostra, wywodzi się z Muay Thai. Do tej pory stoczyła w zawodowym MMA sześć pojedynków i wszystkie zakończyły się jej zwycięstwami. W programie Dana White's Tuesday Night Contender Series "Pantera" po początkowych kłopotach w drugiej rundzie rozprawiła się brutalnie z Jaimelene Nieverą.

 

Po zakończeniu walki nie mogło zabraknąć wspólnej, siostrzanej radości, a przecież taniec to nieodłączny element celebracji młodszej Valentiny.

 


 


mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie