Studio Futbol 2018 w Polsacie Sport po meczu Polaków z Japonią

Piłka nożna
Studio Futbol 2018 w Polsacie Sport po meczu Polaków z Japonią
fot. Polsat Sport

Faza grupowa piłkarskich mistrzostw świata Rosja 2018 już za nami! W czwartek zakończyła się rywalizacja w grupach G oraz H, a z mundialem pożegnała się reprezentacja Polski. Studio Futbol 2018 po meczu Polska – Japonia (1:0) w piątek 29 czerwca w Polsacie Sport i Polsacie Sport News.

Gośćmi Marcina Feddka będą: Andrzej Strejlau, Dariusz Dziekanowski oraz Tomasz Hajto.

 

W programie podsumujemy ostatnie mecze fazy grupowej rosyjskiego mundialu. Polacy na pożegnanie z turniejem pokonali 1:0 reprezentację Japonii, a zwycięską bramkę zdobył w 59. minucie Jan Bednarek. Z polskiej grupy H awans uzyskały ostatecznie Kolumbia oraz Japonia.

 

Pierwszą część MŚ zakończyły mecze grupy G Panama – Tunezja (1:2) oraz Anglia – Belgia (0:1). W tej stawce Belgowie i Anglicy już po dwóch seriach gier zapewnili sobie awans.

 

Porozmawiamy również o parach 1/8 finału. Pierwsze mecze tej części turnieju zostaną rozegrane już w sobotę i wówczas dojdzie do dwóch szlagierowych starć: Francja - Argentyna oraz Urugwaj - Portugalia.

 

Program Studio Futbol 2018 od godziny 8.05 w Polsacie Sport i Polsacie Sport News. O godzinie 8.00 serwis informacyjny Futbol News 2018.

RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze