Legia Warszawa i Lech Poznań stoczą wojnę o króla strzelców Lotto Ekstraklasy!

Piłka nożna
Legia Warszawa i Lech Poznań stoczą wojnę o króla strzelców Lotto Ekstraklasy!
fot. PAP

Legia Warszawa włączyła się w walkę o króla strzelców Lotto Ekstraklasy, czyli zawodnika Wisły Kraków Carlitosa. Od dłuższego czasu zainteresowanie tym piłkarzem wyraża również Lech Poznań.

Na naszym podwórku może dojść do ciekawej rywalizacji Legii z Lechem. Oba zespoły stoczą walkę o transfer Carlitosa. O zainteresowaniu ze strony Legii poinformował w czwartek serwis Legia.net. Dla mistrzów Polski sprowadzenie kolejnego, po Jose Kante, napastnika staje się priorytetem. Jarosław Niezgoda musiał poddać się zabiegowi ablacji i czeka go kilkutygodniowa przerwa, co stanowi spory problem dla Legii w walce w europejskich pucharów.

 

Wisła za swoją największą gwiazdę oczekuje ok. miliona euro. Patrząc na możliwości finansowe obu klubów mniejszy problem stanowi to dla Legii. Mimo wszystko w skali ostatnich transferów z naszej ligi nie jest to zbyt duża suma.

 

Carlitos do Wisły trafił z trzecioligowych rezerw Villarrealu. Hiszpan błyskawicznie zaadoptował się w naszej lidze. Już w pierwszym sezonie został najlepszym strzelcem Lotto Ekstraklasy z 24 bramkami na koncie. Dodatkowo zanotował aż 7 asyst.

SA, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze