Wizerunek Ronaldo naprzeciwko okna Messiego. Szybka reakcja Rosjan

Piłka nożna
Wizerunek Ronaldo naprzeciwko okna Messiego. Szybka reakcja Rosjan
fot. PAP

Reprezentacja Argentyny rzutem na taśmę zapewniła sobie awans do fazy pucharowej mistrzostw świata w Rosji i już może szykować się na starcie z Francją w 1/8 finału. Ekipa Albicelestes przebywa w hotelu w Kazaniu. Okazuje się, że z okna pokoju hotelowego, w którym przebywa jej największa gwiazda Lionel Messi można zauważyć mural… Cristiano Ronaldo.

Przypadek? A może złośliwość kibiców CR7, która przewidziała, że akurat w tym hotelu będzie przebywał Messi i spółka? Wydaje się, że to bardziej wpadka samej Argentyny, która akurat wybrała taką lokalizację. Nie zmienia to jednak faktu, że doszło do nieco kuriozalnej i przede wszystkim niezręcznej sytuacji, ze względu na powszechną rywalizację obu piłkarzy o laury drużynowe oraz indywidualne.

 

Tuż przed hotelem w którym przebywają Argentyńczycy widnieje olbrzymi mural z podobizną Ronaldo, mający niejako spędzać sen z powiek gwieździe Barcelony.

 

 

Reakcja Rosjan była niemal natychmiastowa. Po spotkaniu Argentyny z Nigerią postanowiono, że tuż obok zostanie namalowany także mural… z wizerunkiem Messiego.

 

Obaj panowie mogą spotkać się nie tylko na ścianie w formie obrazów, ale także na boisku w ćwierćfinale mistrzostw świata. Warunkiem jest wyeliminowanie Francji przez Argentynę oraz Urugwaju przez Portugalię.

KN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze