Kolejny angielski gigant zainteresowany Lewandowskim

Piłka nożna
Kolejny angielski gigant zainteresowany Lewandowskim
fot. PAP

Ciągle nie wiemy, czy Robert Lewandowski będzie piłkarzem Bayernu Monachium w przyszłym sezonie. Jego usługami zainteresowanych jest kilka klubów, do których w ostatnim czasie miał dołączyć Manchester United.

Do tej pory najpoważniejszym kandydatem z Wysp Brytyjskich do ściągnięcia Polaka była Chelsea, która jednak nie ma po swojej stronie argumentu w postaci Ligi Mistrzów. Lewandowski musiałby więc bardzo uważnie przeanalizować tę ofertę, która z pewnością byłaby atrakcyjna finansowo. Teraz sytuacja może się nieco zmienić, gdyż do wyścigu ma dołączyć wicemistrz kraju Manchester United. Jose Mourinho od dawna jest fanem talentu polskiego snajpera i kilka razy próbował ściągać go do swoich drużyn.

 

Jak podaje football-talk.co.uk, powołując się na France Football, przedstawiciele "Czerwonych Diabłów" zdążyli już skontaktować się z agentem piłkarza Pinim Zahavim, by zaproponować mu wstępną ofertę. Bayern z pewnością łatwo nie odpuści tej sprawy i jeśli będzie musiał sprzedać Polaka, to na pewno za wysoką stawkę: mówi się o kwocie, która ma oscylować wokół 200 milionów euro!

 

Jeśli Lewandowski trafiłby na Old Trafford, to musiałby rywalizować z m.in. Romelu Lukaku.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze