Polski kolarz pokazał szokujące zdjęcia łydek! Wyglądają jak wyrzeźbione z drewna

Inne
Polski kolarz pokazał szokujące zdjęcia łydek! Wyglądają jak wyrzeźbione z drewna
fot. Cyfrasport

Tomasz Marczyński "pochwalił się" za pomocą mediów społecznościowych osobliwym zdjęciem łydek, które za sprawą intensywnych treningów wyglądają dość przerażająco. "Wygląda na to, że zbliża się Tour de France" - zażartował główny zainteresowany.

Nie od dziś wiadomo, że to właśnie mocne nogi w największym stopniu odpowiadają za dobre wyniki osiągane przez kolarzy. Za sprawą morderczych treningów często zyskują one niepokojącego wyglądu, czego dowód widzieliśmy niemal równo rok temu, gdy zdjęcie swoich kończyn umieścił w internecie inny polski kolarz - Paweł Poljański. Teraz przyszła pora na Marczyńskiego, który przygotowuje się do prestiżowego wyścigu Tour de France.

"Wygląda na to, że zbliża się Tour de France" - napisał na Twitterze Marczyński, zamieszczając również trzy zdjęcia swoich monstrualnych łydek.

 


Tour de France rozpocznie się już w najbliższą sobotę. Tegoroczna edycja będzie zarazem debiutem Marczyńskiego w "Wielkiej Pętli", gdyż polski kolarz znalazł się w ogłoszonym składzie belgijskiej grupy Lotto-Soudal. Pewny udziału w imprezie jest również Maciej Bodnar, o czym jego drużyna Bora-Hansgrohe poinformowała w oddzielnej informacji na Twitterze. Niewykluczone również, że w barwach brytyjskiej ekipy Sky pojedzie Michał Kwiatkowski.

AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze